Ekim 01, 2013

Özlemle Geri Dönüş :)

 Son yazdığım tarih dört ağustos. Artık kendime söyleyecek söz bulamıyorum gerçekten. Baya baya tembel olmuşum ben. Değiştirmeden önce de son okuduğum kitap Peyami Safa Yalnızlık'tı. Ben onun üzerine 15 tane kitap okudum arkadaşlar. Lütfen bu kadar zamandır yazmayışımı mazur görün sanki hiç gitmemişim gibi devam edelim :) 

 Eveeet yeni bir hayat, yeni bir tema sloganım ile yoluma çıkıyorum yine. Geçen sene girdiğim üniversite sınavlarında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü kazanmıştım. İlk sene hazırlık okuduğum için bölümüme başlayamamış, bol bol olan vaktimle kitap okumuş ve blogumu açma kararı almıştım. Şimdi ise koskoca yaz tatilinden sonra kendi fakültemde derslerime başladım. Bir senedir tereddütlerim vardı acabalarım vardı. Ama artık kendi derslerimin güzelliğini gördükçe doğru yerde olduğumu iyice kabullenmiş durumdayım :) Gelelim bloguma. Derslerin ağırlaşmış olması elbette ki kitap okuma hızımı düşürdü. Yalnız, kitap okuma aşkım hala aynı. Son yazdığım tarihten beri birçok  kitap okudum mesela. Ama onların hepsini şu an tek tek anlatmaya çalışırsam yeni okuyacağım kitaplar arada kaynayıp gidecek. Bu nedenle çok etkisinde kaldıklarımı ara ara sizinle paylaşacağım. Şu an Patti Smith'in Çoluk Çocuk adlı kitabını okuyorum. Biter bitmez yorumların sizinle olacak. Buraya yazmanın zevki gerçekten çok çok başka. Özlemişim. Şimdilik sadece şimdilik kendinize iyi bakın diyorum ve bir de sona Patti Smith videosu ekliyorum şimdiden bir göz atın  :)
                                                                                                       -Zeze

5 yorum:

 1. Geri dönmene gercekten cok sevindim. Zira seni instagramdan takip ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok tesekkur ederiiiim cok mutlu ettin beni :)

   Sil
  2. Ne demek severek okumaya devam edeceğim

   Sil
 2. Evet, yazılarını daha sık görmek istiyoruz! Sen benim blog yazma isteğimi teşvik etmiştin, şimdi de sıra bende :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarim bu sefer birakmycam :) ama yazilarin okunmycak gibi degil o kadar tatli yaziyorsun ki sanki yillardir taniniyormus hissi yaratiyorsun insanda <3

   Sil

Senin de bu konu hakkında bir yorumun var mı ? Haydi paylaş benimle :)